Nový Renault Kangoo Van

Nový Renault Kangoo Van

otevřen velkým věcem

inovativní dodávka

Pracujete ve městě? Kangoo Van je řešením přesně pro vás, s inovativním řešením „Open Sesame by Renault“. Kangoo Van je k dispozici s pevnou či otočnou variabilní přepážkou. Splní tak vaše každodenní potřeby. S objemem nákladového prostoru 3,3 m3 až 3,8 m3 nebudete mít žádný problém s nalezením místa pro vaše vybavení a zboží v nákladovém prostoru. 

profil

Vyberte si tu správnou verzi Kangoo Van pro vás

Dodávka

Dodávka

již od 453 000 Kč

vybavení

Technologie navržená pro profesionály

Open Sesame by Renault Kangoo Van

Open Sesame by Renault

Máte práci ve městě? Přístup do nákladového prostoru zadními dveřmi může být obtížný! Kangoo Van je vybaven největším bočním přístupem na trhu (1,45 m). Pomůže vám získat snadný přístup k vašemu nákladu. Jednodušší už to nemůže být!

Asistenční systémy řidiče pro vůz Kangoo Van

12 asistenčních systémů řidiče

Ať už rozvážíte zboží ve městě nebo se vydáváte na delší jízdu, vůz Kangoo Van zajistí vaši bezpečnost díky svému aktivnímu systému nouzového brzdění a systému udržování v jízdním pruhu. Mějte přehled o všem, co se děje za vámi, díky systému permanentního výhledu vzad. Jezděte v naprostém klidu na palubě vozu Kangoo Van díky jeho asistenčním systémům řidiče.

Multimediální systém Easy Link vozu Kangoo Van

multimediální systém Easy Link

Pro moderní a personalizované zážitky z jízdy můžete snadno připojit svůj chytrý telefon a získat přístup ke všem svým aplikacím a online službám pomocí 8" obrazovky vašeho multimediálního systému Easy Link, který je kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

  • Kangoo Van – Profesionální doplňky

Praktické prvky

naše personalizované řešení pro firmy

Využijte výhody našich speciálních doplňků přizpůsobených požadavkům a potřebám vašeho podnikání.

personalizujte si váš vůz Kangoo Van

Renault Kangoo Van podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více