Renault Tech

Již více než 10 let naše dceřiná firma specializující se na přestavby na míru, Renault Tech, podporuje Groupe Renault při vývoji a výrobě zakázkových řešení pro užitkové vozy.

Průmyslová personalizace pro každého

Prozkoumejte širokou nabídku přestaveb a personalizací pro firemní zákazníky.

Renault Tech, přestavby a personalizace

Komplexní, různorodé, relevantní a neustále se vyvíjející služby

Díky Renault Tech může Renault nabízet tovární přestavby přímo z výroby. Dodržujeme nejpřísnější kvalitativní požadavky a našim zákazníkům umožňujeme výběr vozu skutečně na míru.

 

 

Renault Tech: logistické náklady a doplňky

Náklady

Vzhledem k tomu, že je Renault Tech integrován v závodech Groupe Renault, nejsou u montáže vašich doplňků účtovány žádné další logistické náklady.

Poprodejní služby a záruka Renault

Poprodejní služby a záruka

Servis? Opravy? Dotaz o vašem voze? Síť Renault je zde, aby vám pomohla. Poprodejní služby Renault Tech podporuje síť prodejních zastoupení Renault. Pomáhá při diagnostice, dodává náhradní díly a zpracovává požadavky v rámci záruky (díly a práce). Záruky na přestavby mají vždy stejnou dobu trvání, jako u standardních vozů.

Renault Pro+ je také...

Renault Pro+: síť

Síť Renault Pro+

Objevte Renault Pro+
Renault Pro+: nabídka lehkých užitkových vozů

Naše nabídka užitkových vozů

Objevte naše užitkové vozy
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více