Naše pojištění pro firemní vozy

Seznamte se s naší atraktivní nabídkou značkového pojištění, která zajistí váš vůz Renault proti všem rizikům.

pojištění při financování vozu s Renault Finance

Po celou dobu trvání leasingové nebo úvěrové smlouvy je povinnost mít vozidlo pojištěno, jak ze zákona (povinné ručení), tak mít i uzavřené havarijní pojištění.

 

Havarijní pojištění je součástí splátek leasingu nebo úvěru, kde vám zaručujeme zvýhodněnou fixní sazbu pojistného po celou dobu financování.

 

 

U povinného ručení je možná i přefakturace pojistného se zohledněním vašich bonusů za bezeškodní průběh z předchozího pojištění.

pojištění při hotovostním prodeji

I v případě pořízení vozidla v hotovosti máte možnost využít všechny výhody našeho komplexního značkového pojištění (havarijní pojištění i povinné ručení). Konkrétní nabídku vám předloží váš autorizovaný dealer Renault.

 

Renault pojištění nabízíme ve spolupraci s renomovanými pojišťovnami Allianz, Generali Česká pojišťovna, Kooperativa, Uniqa.

pojištění GAP

Renault Pojištění vám díky produktům kombinujícím havarijní pojištění a pojištění GAP nabízí plnou pojistnou ochranu, která vás zbaví starostí při řešení událostí:

 

  • odcizení vozidla,

 

  • totální škody v případě havárie nebo zničení vozidla živelnou událostí.

 

Toto pojištění vás chrání před snížením pojistného plnění souvisejícím s poklesem hodnoty vozidla v čase, protože kryje rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla a jeho aktuální časovou cenou v okamžiku těsně před vznikem pojistné události. Díky tomu budete mít dostatek finančních prostředků na nákup nového automobilu tzn. pojistné plnění ve výši 100 % pořizovací ceny vozidla v prvních 3 letech.

 

Pojištění GAP nabízíme ve dvou verzích, jako součást havarijního pojištění - pojistka 4 v 1 (havarijní pojištění + pojištění GAP + pojištění čelního skla + pojištění příspěvku na náhradní vozidlo) nebo jako samostatné pojištění GAP – doplněk k havarijnímu pojištění.

Objevte také...