Nový Renault Kangoo Van a nový Renault Express Van

Síla Renault Pro+: Dodávka pro každého!

Kangoo dodávka - Express dodávka - lehký užitkový vůz
Kangoo dodávka - lehký užitkový vůz
Express dodávka - lehký užitkový vůz

Nové Kangoo Van

Kangoo dodávka - lehký užitkový vůz

inovace pro vaše podnikání

Potřebujete rozvážet zboží v centru města? Parkování je často výzva a ne vždy se podaří nalézt místo umožňující otevření zadních dveří nákladového prostoru. Abychom vám usnadnili každodenní život, Nové Kangoo Van má největší boční vstup na trhu (Open Sesame by Renault), který vám umožňuje snadný přístup do nákladového prostoru bez ohledu na limity podélného parkování. Díky délce 1,4 m Nové Kangoo Van nabízí proti předchozí generaci dvojnásobnou šířku bočního vstupu! Další inovací je Easy Inside Gallery, speciální úložný prostor umožňující přepravu dlouhých předmětů pod střechou.

Kangoo dodávka - lehký užitkový vůz

zcela nový design

Atletická silueta, ostře tvarované boky, nová přední část, chromované prvky a mnohé další. Nové Kangoo Van se pyšní jedinečným vnějším designem. Uvnitř si pak užijete moderní vybavení a pohodlí. Nové Kangoo Van je vybaveno palubní deskou s mnoha úložnými prostory, nově navrženými sedadly, multimediálním systémem Easy Link s 8" obrazovkou, a asistenčními systémy řízení nejnovější generace.  

Nový Express Van

Express dodávka - lehký užitkový vůz

efektivita pro vaše podnikání

Robustní a pohodlný Nový Express Van je ideálním souputníkem pro usnadnění vaší každodenní práce. Otočná dělicí přepážka vám umožňuje využít efektivní objem nákladového prostoru až 3,7 m3. Jako přidaný bonus má Nový Express Van s pevnou dělící přepážkou délku nákladového prostoru 1,91 m a nejlepší poměr využitelné délky k celkové délce vozu ve své kategorii. I díky tomu je objem prostoru pro náklad vskutku velkorysých 3,3 m3.

Express dodávka - lehký užitkový vůz

moderní technologie

Ergonomický interiér, v kombinaci s maximálním objemem úložných prostor (48 l) a zesílenými sedadly, zajišťují řidiči snadný a pohodlný pobyt na palubě vozu. S multimediálním systémem Easy Link můžete během okamžiku připojit svůj chytrý telefon a zobrazit vše potřebné přímo na 8" displeji vašeho vozu. Při jízdě i couvání využijete výhod řady asistenčních systémů řízení.

Zatímco čekáte...

Nabídka užitkových vozů Renault

naše užitkové vozy

máme pro vás ten správný vůz...

objevte
Renault Pro+

Renault Pro+

zjistěte více o síti a závazcích Renault Pro+

zjistěte více