Značka Renault Pro+ a její závazky

Zjistěte více o Renault Pro+, našich nabídkách vozidel a služeb, které vám poskytnou řešení přizpůsobené na míru potřebám vašeho podnikání.

Renault Pro+: Nabídka vozů, služeb a sítě vyhrazené pro firemní zákazníky

Renault Pro+: síť pro firemní zákazníky

značka profesionálů

Naše vozy jsou na trhu již více než 100 let. Usilujeme o to, abychom poskytli našim firemním zákazníkům vhodné, kvalitní a inovativní výrobky a služby.


Renault Pro+ je značka pro profesionály a usnadnění každodenního života uživatelů našich vozů.

Specializovaná síť Renault Pro+

Síť Renault zahrnuje specializovaná prodejní místa Pro+ a ověřenou síť karosáren Renault Pro+, které provádí přestavbu firemních vozů dle jejich komerčních požadavků.

odborníci k vašim službám

Renault Pro+: specializovaná síť

Všichni odborníci v rámci naší profesionální sítě jsou vám k službám. Poskytují tu nejlepší asistenci, od koupě vašeho vozu přes jeho přizpůsobení, prodej, financování, ostatní služby, provádění údržby až po opravy.

snadnější volba

Renault Pro +: nabídka šitá na míru

Na míru přizpůsobená řešení jsou pro podnikání zásadní. Proto ukazujeme naši celou nabídku vozů a nabízíme testovací jízdy bez předchozí domluvy. Přemýšlíte o koupi vozu? Získejte nabídku na míru pro všechny úpravy a přestavby vašeho vozu.

vaše mobilita zaručena

Renault Pro +: náhradní vůz

Autorizovaná síť značky Renault poskytuje svým klientům v rámci poprodejních služeb velmi široké spektrum náhradních vozidel. V případě servisu vašeho vozidla se postaráme o vaši mobilitu

Renault pro firemní zákazníky také znamená...

Renault Pro+: síť pro firemní zákazníky

servisní síť Renault

objevte naši síť