RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

Kangoo Van

   úrok již od 1,7%*

   * úrok 1,7 % platí pro model Renault Kangoo Van při akontaci 70 % a délce splácení 24 měsíců v rámci značkového financování Renault Financial Services.

   dostupný také ve spalovací a prodloužené verzi

   Rodina Kangoo vyhoví potřebám každého. Na výběr máte mezi benzínovou, dieselovou a elektrickou variantou. Všechny verze pohonů lze kombinovat s kompaktnější variantou délky L1 a nově  je k dispozici i prodloužená verze L2 s nákladovým prostorem o objemu až 4,9 m3.​

   Nový Trafic Combi Van

   nejprodávanější užitkové vozy v České republice

   Značka Renault nabízí řešení na míru pro všechny podnikatele. Ať už hledáte malou dodávku, nebo skříňovou nástavbu, u nás si vždy vyberete. I proto je značka Renault číslem 1 na českém trhu.​

   RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

   300 km

   dojezdv kombinovaném cyklu WLTP

   motor

   90 kW

   nebo 120 k

   nabíjení

   170 km

   za 30 min na rychlonabíječce

   100% elektrický

   100% elektrická dodávka Renault Kangoo Van E-Tech 100% electric – baterie, nabíjení

   bez kompromisu

   Plánujte své každodenní dojíždění s klidem. Nový Renault Kangoo Van E-Tech electric má nejnovější lithium-iontovou baterii se 100% využitelnou kapacitou 45 kWh. Výkon nebo prostor? Už si mezi nimi nemusíte vybírat. Díky uložení baterie pod podlahou využívá nové Kangoo Van E-Tech 100% electric svůj nákladový prostor na maximum.

    

   Nabíjejte snadno pomocí 11kW nabíječky. Získejte zpět 100 % dojezdu vašeho vozu za 3 hodiny a 50 minut. Připojte se ke standardnímu Wallboxu, AC nabíječce 22 kW pro zrychlené nabíjení ve městě a DC nabíječka 80 kW je vám k dispozici pro rychlé nabíjení na dlouhé vzdálenosti. 30 minut stačí k tomu, abyste získali 170 km dojezdu! 

    

   Pomocí tepelného čerpadla navíc můžete rychle vytápět kabinu a zároveň optimalizovat dojezd. Když je vůz připojen k síti, dálkové ovládání klimatizace vám zajistí komfortní teplotu v kabině a 100% dojezd.

   Nabídka platí od 25. 4. do 30. 6. 2023. *Úrok 1,7 % platí pro model Renault Kangoo Van při akontaci 70 % a délce splácení 24 měsíců v rámci značkového financování Renault Financial Services. Nabídka se vztahuje pouze na podnikatele a firmy. Renault Financial Services znamená financovaní poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Nový Renault Kangoo Van E-Tech 100% elektrický: kombinovaná spotřeba elektrické energie 15,8–16,1 kWh/km, žádné emise CO2 g/km. pro homologaci vozidla byla použita metodika WLTP. Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní. Údaj o pozici na českém trhu vychází z údajů o registraci vozidel kategorie n1 za rok 2021 publikovaných Svazem dovozců automobilů.