Nový Renault Trafic

Nový Renault Trafic

ceník

Robustní a dynamická dodávka

Nový Trafic Van spojuje pohodlí s nepřekonatelnou praktičností. Vnitřní prostor promyšlený do posledního detailu nabídne otvor v přepážce pod sedadlem spolujezdce, díky kterému dosahuje délka ložné plochy 4,15 m. Pravidelný tvar optimalizuje využitelnost nákladového prostoru a v provedení L2H2 nabízí až 8,9 m3 pro váš náklad. V kabině se nacházejí úložné prostory o objemu 88l, pracovní a úložné plochy na sklopném prostředním sedadle vytvářejí mobilní kancelář, to vše vytváří komfort, který potřebujete k práci, ať už jste kdekoliv.

profil

Vyberte si správný Trafic přímo pro vás

Furgon

Furgon

již od 628 000 Kč

vybavení

praktické, univerzální a bezpečné

Nový Renault Trafic – mobilní kancelář

jednoduchý život na palubě vozu

Usedněte za volant vašeho vozu Trafic a pracujte kdekoli. Je vybaven modulárním pracovním prostorem, stačí sklopit opěradlo prostředního sedadla a kabina se promění v mobilní kancelář. Ideální místo pro umístění notebooku a pracovních dokumentů na otočném stojanu formátu A4. 

nový Renault Trafic – optimalizovaný nákladový prostor

optimalizovaný nákladový prostor

Díky otvoru v přepážce nabízí Trafic užitečnou ložnou délku 4,15 m, což je nejlepší hodnota ve svém segmentu. Obdélníkový průřez umožňuje maximalizovat objem pro náklad, který dosahuje až 8,9 m3.

nový Renault Trafic – asistenční systémy řidiče

bezpečná jízda

Trafic se může pochlubit deseti novými asistenčními systémy. Bezpečnou a komfortní jízdu spoluvytváří např. systém sledování mrtvého úhlu, adaptivní tempomat, systém varování před opuštěním jízdního pruhu nebo aktivní systém nouzového brzdění. Cesta za prací nebyla nikdy tak pohodlná a bezpečná.

Nový Renault Trafic – doplňky

Doplňky

naše řešení pro firmy

Trafic Van se již od roku 1980 přizpůsobuje požadavkům vaší profesionální činnosti. Vnitřní dřevěné obložení, úložné prostory, široké možnosti přestaveb, vše je možné přizpůsobit vašim potřebám. 

řešení pro každé podnikání

přestavby vhodné pro vaše podnikání

nový Renault Trafic – přestavby

Trafic, dodávka pro všechny druhy podnikání

Trafic si můžete přizpůsobit podle svých představ díky rozsáhlé, na míru šité nabídce příplatkové výbavy, příslušenství a přestaveb.

 

Zvolte třeba variantu furgon, která nabízí 2 délky, 2 výšky a objem nákladového prostoru od 5,8 do 8,9 m3. K dispozici je velké množství přizpůsobení: prosklení, různé typy přepážek, uspořádání bočních a zadních dveří atd. Pro transport nákladu a pasažérů se perfektně hodí varianta dvoukabina.

 

V nabídce je také verze plošina, která umožňuje širokou škálu přestaveb, které splní jakékoliv specifické požadavky.

Renault Trafic podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap