Nový Renault Trafic – motory

Výkon
NOVÝ RENAULT TRAFIC

podrobné technické prvky

vyberte si typ karoserie pro zobrazení rozměrů a typ motoru

Dvoukabina

Dvoukabina

již od 713 000 Kč
Furgon

Furgon

již od 643 000 Kč

Další podrobnosti o motorech

Blue dCi 110

praktický

Motor Blue dCi 110 je vynikající praktickou volbou. Tento dvoulitrový přeplňovaný motor je spojen se šestistupňovou manuální převodovkou a dosahuje točivého momentu 300 Nm. Je také vybaven systémem Stop & Start a ke snížení emisí škodlivin využívá AdBlue®, díky čemuž je úsporný, to vše za nejlepší cenu.

Blue dCi 130

úsporný

 

Tento dvoulitrový přeplňovaný motor kombinuje úsporu paliva a potěšení z jízdy díky ještě působivějšímu točivému momentu 330 Nm. Je k dispozici se šestistupňovou manuální převodovkou. Jeho technologie Stop & Start pomáhá optimalizovat spotřebu paliva.

Blue dCi 150

univerzální

 

Tento dvoulitrový přeplňovaný motor s točivým momentem 350 Nm nabízí kombinaci pohodlí a odezvy. Vyberte si šestistupňovou manuální převodovku nebo automatickou dvouspojkovou šestistupňovou převodovku EDC pro maximální potěšení z jízdy. Obě varianty jsou vybaveny systémem Stop & Start, který umožňuje optimalizovat spotřebu paliva. V kombinaci s technologií AdBlue® zajišťuje skvělou odezvu a úspornou jízdu a současně snižuje vaše emise CO2.

Blue dCi 170

vysoký výkon

 

Jeho točivý moment 380 Nm a výkon 170 k vám zaručí větší potěšení z jízdy a pohotové reakce ve všech situacích. Pohodovou jízdu zajistí volba dvouspojkové převodovky EDC, pro větší pocit kontroly nad vozem je možné i u této motorizace vybrat manuální šestistupňovou převodovku. Emise škodlivin jsou minimalizovány díky integrované technologii AdBlue® a spotřebu paliva snižuje systém Stop & Start.

Renault Trafic podrobně