Kangoo Van – motory

Výkon
NOVÝ RENAULT KANGOO VAN Fourgon

Motorizace a technické prvky

Fourgon

Fourgon

již od 465 500 Kč
vyberte rozměr

Další podrobnosti o motorech

Pohodlně se usaďte a užijte si jízdu! Váš program údržby, který doporučuje provádět servis vašeho vozu každé 2 roky nebo 30 000 km*, vám pomůže udržet vůz Kangoo Van v optimálním stavu.

Naše nové naftové motory vybavené režimem eco, vám poskytují lepší kontrolu nad spotřebou paliva v souladu s normou EURO6 DFULL.

Blue dCi 75

úsporný

 

Dokonalý parťák, který zajistí kontrolu nad vaším rozpočtem! Tento přeplňovaný motor je k dispozici se šestistupňovou manuální převodovkou a nabízí točivý moment 230 Nm. Užijte si jízdu a současně snižte spotřebu paliva. 

Blue dCi 95

univerzální


Tento přeplňovaný motor kombinuje úspornost a potěšení z jízdy díky svému působivému točivému momentu 260 Nm. Je k dispozici se šestistupňovou manuální převodovkou. Pro ještě lepší úsporu paliva si můžete zvolit variantu eco-leader s omezovačem při rychlosti 110 km/h, abyste snížili emise CO2 a zvýšili úspory paliva.

Blue dCi 115

výkonný

 

Tento přeplňovaný motor s točivým momentem 270 Nm vám nabízí vyšší výkon, díky němuž si jízdu ještě více užijete a současně budete mít pod kontrolou spotřebu paliva.

Již brzy bude k dispozici v kombinaci se šestistupňovou manuální převodovkou nebo sedmistupňovou převodovkou EDC se sedmistupňovou automatickou dvouspojkovou převodovkou. Je vhodný pro přepravu těžkých nákladů a tažení. Byl vyvinut s ohledem na potřeby profesionálů.

Zcela nová generace úsporných a výkonných benzinových motorů s nízkými provozními náklady.

TCe 100

Úsporný

 

Tento turbomotor o objemu 1,3 l s přímým vstřikováním je k dispozici se šestistupňovou manuální převodovkou. Nabízí točivý moment 200 Nm, který vám zajistí lepší požitek z jízdy. Díky filtru pevných částic a systému pro redukci emisí NOx snižuje dopad na okolní prostředí.

TCe 130

Skutečně univerzální

 

Tento turbomotor o objemu 1,3 l s přímým vstřikováním je vybaven filtrem pevných částic a systémem pro redukci emisí NOx. Poskytuje točivý moment 240 Nm pro dynamickou a univerzální jízdu v kombinaci s působivou úsporou paliva. Nyní je k dispozici se šestistupňovou manuální převodovkou a již brzy bude k dispozici také se sedmistupňovou automatickou dvouspojkovou převodovkou.

* Podle toho, co nastane dříve. Může se lišit podle jízdních podmínek.

 

 

Renault KANGOO Van podrobně