Naše řešení pro taxislužby a autoškoly

Objevte řešení Renault pro vaše podnikání v oblasti taxislužeb či autoškol a vyberte si vůz, který je nejlépe přizpůsoben vašim potřebám.

Úpravy a přestavby

Ty nejlepší přestavby Renault pro soukromou přepravu osob a vozy autoškol

  • TALISMAN - vozy taxislužby a vozy k pronájmu

Vozy taxislužby

Vyberte si svůj vůz pro taxislužbu z naší široké nabídky. Všechny naše modely lze upravit dle vašeho podnikání. Poskytněte svým cestujícím pohodlí, prostor a bezpečnost díky vozům z nabídky Renault.

Prozkoumejte nabídku vozů
  • Přestavba Renault pro autoškoly

Autoškola

Vyberte si z našeho nejširšího výběru úprav pro autoškoly na trhu. Naše vozy jsou vybaveny dvojím ovládáním a základními ovládacími prvky pro instruktory. Naše doplňky byly navrženy a vyrobeny s nejvyšší péčí a splňují normy kvality důležité pro jakékoli podnikání.

Objevte reverzibilní soupravy na vozy CLIO IV, MEGANE a Grand SCENIC.

Objevte reverzibilní soupravu

Motory a pohonné jednotky

Které motory či pohonné jednotky mám k dispozici?

Benzinové, naftové, elektrické či hybridní, v naší nabídce si jistě najdete dokonalý motor či pohonnou jednotku pro vaše podnikání!

Elektrický pohon

Jezděte po městě svobodně s elektromobily Renault. Vaše jízdy ještě nikdy nebyly tak nákladově efektivní a plynulé, jako je tomu u elektromobilu. Přidaným bonusem také je, že některá města nabízí parkovací stání v modrých zónách zdarma. Navíc jsou elektromobily vyňaty z povinnosti používání dálničních známek a nevztahuje se na ně silniční daň.

Hybridní a plug-in hybridní pohony E-TECH

Nové hybridní a plug-in hybridní pohony jsou nyní k dispozici pro naše nejprodávanější modely CLIO, CAPTUR a MEGANE. Díky kombinaci spalovacího motoru a elektromotoru získáte to nejlepší ze světa obou pohonů. Plug-in hybridní pohony navíc umožňují dobíjení baterie ze sítě a na jedno nabíjení ujedete ve městě až 65 km.

Naftový motor

Naftové motory se hodí na dlouhé cesty. Jsou vybaveny částicovým filtrem a vstřikováním AdBlue. Tato řešení významně snižuje emise vašeho vozu. Naše naftové motory jsou navíc mimořádně úsporné a umožňují Vám snížit provozní náklady.

Vozový park

Sestavte si váš vozový park

Společnost Renault vám pomůže vytvořit váš vozový park s našimi řešeními vytvořenými na míru. Vytvoření vašeho vozového parku ještě nikdy nebylo tak snadné.

Véhicules hybrides Renault

Služby

Služby sítě Renault

  • Renault Pro+: síť pro firemní zákazníky

Servis Renault pro firemní zákazníky

Vyberte si tu nejlepší nabídku financování přizpůsobenou pro vaše podnikání. Prozkoumejte dostupné služby pro správu, asistenci a údržbu... A mnohem více. Renault Pro+ nabízí širokou škálu řešení, aby vám usnadnil vaše každodenní podnikání.

Služby Renault

Chcete jít ještě dále?

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více