Výkon Nový Renault MASTER Z.E.

Elektrická dodávka MASTER Z.E.

Motor vozu Nový MASTER Z.E.

Elektromotor vozu MASTER Z.E.

Elektromotor 57 kW

100% motor Renault , tedy motor vozu Nový MASTER Z.E. o výkonu 57 kW, je odvozen ze zbrusu nového motoru ZOE R75. Vyrobeno ve Francii v závodě Cléon společnosti Renault, což je vlajková loď skupiny Renault v oblasti výroby motorů a převodovek, která dodává velkou přidanou hodnotu.

 

Řada technologií, které obsahuje, nabízí výhody pro každodenní jízdu na elektrický pohon: nulový hluk, nulové emise, ale 100% účinnost a 100% potěšení z jízdy. S bezstupňovou automatickou převodovkou dokáže váš vůz Nový MASTER Z.E. dosáhnout svižného zrychlení s bonusem v podobě pohodlí a plynulosti!

  Výkon (kW/k)
Točivý moment (Nm) Maximální rychlost (km/h)
Elektrický motor
57/76
225 100
Baterie MASTER Z.E. Z.E 33

Baterie Z.E. 33

Baterie Z.E. 33 ve voze Nový MASTER Z.E. se spoléhá na svou nejdůležitější inovaci: zvýšení hustoty uložení energie bez dalších modulů.

 

Zlepšením chemického složení článků dosáhli naši inženýři významného zvýšení kapacity uchování energie bez zvýšení objemu.

Nový Renault MASTER Z.E. podrobně

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více