Vybavení Nový Renault MASTER Z.E.

Elektrická dodávka MASTER Z.E.

Vstupte do světa vozu Nový MASTER Z.E.

Nový MASTER Z.E. je dokonale přizpůsobený potřebám náročného městského provozu.

Oka pro upevnění nákladu - MASTER Z.E.

Oka pro upevnění nákladu a dřevěná podlaha

Vůz Nový MASTER Z.E. má vše, co potřebujete pro přepravu vašeho zboží v naprostém klidu. V závislosti na verzi máte k dispozici osm a dvanáct bočních ok pro upevnění nákladu, které vám pomohou zajistit náklad. Protiskluzový kryt podlahy zajišťuje bezpečnou manipulaci s nákladem.

Zadní dveře - MASTER Z.E.

Prosklené zadní dveře otevírané v úhlu 270°.

Zadní dveře vozu Nový  MASTER Z.E otevírané do úhlu 270° se přizpůsobí všem typům logistiky. Jsou vybaveny vestavěným magnetem a zůstanou tedy otevřené bez jakéhokoli úsilí.

Objem nákladového prostoru - MASTER Z.E.

Objem nákladového prostoru a nákladová délka

Přepravujete dlouhé předměty? Žádný problém! Ve verzi furgon L3 vám vůz Nový MASTER Z.E. nabídne až 3,7 m využitelné délky (nebo 4 Euro palety) a až 13 m³ využitelného objemu.

Zadní parkovací senzor a zadní parkovací kamera - MASTER Z.E.

Zadní parkovací senzor a zadní parkovací kamera

Podélné parkování? Žádný problém!

 

Zadní parkovací senzor vás upozorní na všechny překážky pomocí řady zvukových signálů, které se zrychlují. Kromě toho vám kamera v zadní části vozu ještě více usnadní vaše parkování.

 

Díky zobrazení ve vašem vnitřním zpětném zrcátku nebo na obrazovce navigace si můžete vychutnat vynikající výhled na celý prostor za vozem.

Automatická převodovka vozu MASTER Z.E.

Automatická převodovka

Pro vaše pohodlí je vůz Nový MASTER Z.E. vybaven plynulou, flexibilní a tichou automatickou převodovkou.

Dešťový a světelný senzor - MASTER Z.E.

Dešťový a světelný senzor

Vůz Nový MASTER Z.E. je vybaven inteligentními senzory a nezávisle ovládá světla a stěrače čelního skla. Vše pro snadnější jízdu!

Airbagy - MASTER Z.E.

Ochrana cestujících

Přední a boční airbagy, bezpečnostní pásy na předních sedadlech s předepínači a omezovači zatížení... Vůz NOvý MASTER Z.E. vám umožní získat výhody nejmodernějších a vysoce výkonných bezpečnostních prvků na trhu.

ESC, elektronická kontrola stability - MASTER Z.E.

Elektronická kontrola stability (ESC)

Užijte si uvolněnou jízdu za všech okolností! Vůz Nový MASTER Z.E. je vybaven novou generací elektronické kontroly stability již ve standardní výbavě. Tento systém je kombinací tři technologií: kontrola trakce (ASR), kontrola nedotáčivosti a asistent rozjezdu do kopce.

Asistent rozjezdu do kopce - MASTER Z.E.

Asistent rozjezdu do kopce

Asistent rozjezdu do kopce, který je také součástí standardní výbavy vozuNový MASTER Z.E., vám umožní rozjet se bez problémů i ve strmých svazích.

Nový Renault MASTER Z.E. podrobně

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více