Dojezd a nabíjení Nový Renault MASTER Z.E.

Elektrická dodávka MASTER Z.E.
MASTER Z.E.  Baterie Z.E.  33

Nová generace baterie Z.E. 33

S naší novou generací baterie Z.E. 33 vám vůz Nový MASTER Z.E. umožňuje dojezd 120 km ve skutečných podmínkách* bez dobíjení baterie.

* Dojezd více než 80 km i v těch nejextrémnějších podmínkách (těžký náklad, jízda ve městě s častými zastávkami, zimní podmínky). Spotřeba energie za běžných podmínek se může lišit podle používaných funkcí, vašeho stylu jízdy a silničních podmínek. Dojezd převedený na NEDC  (New European Driving Cycle, evropská norma pro měření emisí a spotřeby paliva) dle certifikace je 193 km. 

Faktory ovlivňující dojezd

Stejně jako je tomu u vozů se spalovacím motorem, má na spotřebu energie vaší elektrické dodávky vliv mnoho faktorů.

Renault - rychlost vozu MASTER Z.E.

Rychlost

Čím rychleji jedete, tím více energie potřebujete pro udržení rychlosti.

Styl jízdy s vozem Renault MASTER Z.E.

Styl jízdy

K optimalizaci svého dojezdu použijte technologie Z.E., například zpomalování nebo brzdění s rekuperací energie.

Renault MASTER Z.E.

Topografie

Při jízdě do kopce vaše spotřeba elektřiny ovlivňuje váš dojezd. Pří jízdě z kopce můžete energii rekuperovat.

Povětrnostní podmínky Renault MASTER Z.E.

Povětrnostní podmínky

Pokud používáte topení a klimatizaci, má to vliv na váš dojezd.

Nabíjejte váš vůz Nový MASTER Z.E. kdekoli!

MASTER Z.E.  - nabíjení doma nebo v práci

V práci nebo doma

S nástěnnou nabíjecí stanicí a novou 7kW nabíječkou můžete dosáhnout dojezdu 120km v reálných podmínkách za pouhých 6 hodin. 

MASTER Z.E.  - veřejná nabíjecí místa

Na ulici, na veřejném nabíjecím místě

Na veřejném nabíjecím místě, na parkovišti některých nákupních center nebo u vašeho prodejce Renault, bude váš vůz Nový MASTER Z.E. plně nabit za 6 hodin podle dostupného výkonu. Již za jednu hodinu nabíjení ujedete až 25km.

Zvyšte svůj dojezd

MASTER Z.E.

1) Rekuperační brzdění: baterie se sama nabíjí, když sundáte nohu z plynového pedálu a také když použijete brzdový pedál.

 

2) Pneumatiky zajišťující nízkou spotřebu: jejich nízký valivý odpor pomáhá zachovat dojezd vašeho vozu (baterie) bez vlivu na brzdění nebo stabilitu vozu.

 

3) Režim Eco: pokud je aktivován, omezíte výkon motoru, abyste mohli ujet ještě větší vzdálenost (menší zrychlení a maximální rychlost 80 km/h).

 

4) Nabíječka 7 kW: nabijte baterii vašeho vozu za pouhých 6 hodin pomocí nástěnné nabíjecí stanice o výkonu 32 A / 7 kW. Nabíjecí přípojka se nachází na pravé straně kabiny a je snadno dostupná.

Nový Renault MASTER Z.E. podrobně

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více