Vybavení Renault KANGOO Z.E.

Přední část vozu Renault KANGOO Z.E.

Vstupte do světa vozu Renault KANGOO Z.E.

Získejte všechny výhody vozu Renault KANGOO a jezděte na elektrický pohon. Je plně modulární a poskytuje nákladový prostor až 4,6 m³ a užitečné zatížení 650 kg.

Renault KANGOO Z.E. Interiér

Sklopné sedadlo spolujezdce

Můžete sklopit sedadlo spolujezdce a otočit oddělovací mříž pro získání dalšího prostoru. Tím získáte délku pro náklad 2,5 m u vozu KANGOO Z.E. a 2,89 m u vozu KANGOO Z.E. Maxi.

Renault KANGOO Z.E. Dveře

Posuvné boční dveře

Snadný přístup do zadní části nákladového prostoru vašeho vozu KANGOO Z.E.S posuvnými bočními dveřmi můžete bleskově nakládat a vykládat své vybavení či zboží. Můžete si také vybrat 2 posuvné boční dveře pro dokonce ještě snadnější nakládání.

Otevíratelná zadní část střechy pro převoz vysokých předmětů

S otevíratelnou zadní částí střechy o rozměru 47 cm x 1 m můžete také přepravovat dlouhé předměty svisle a optimalizovat tak nákladový prostor.

Úložné prostory vozu KANGOO Z.E.

Úložný prostor na palubě vozu

Palubní deska je vybavena snadno přístupným prostorem pro poznámkové bloky o velikosti A4 a malé předměty. Váš notebook se vejde do velké schránky před spolujezdcem o objemu 15 l. Hluboká a široká střešní schránka umístěná nad čelním sklem poskytuje úložný prostor a otevřená středová loketní opěrka poskytuje také velký úložný prostor, do něhož se vejde 1,5l láhev s vodou.

Renault KANGOO Z.E. Interiér

Tempomat a omezovač rychlosti

Máte dlouhou cestu na dálnici? Vyberte si pro svůj klid tempomat nebo omezovač maximální rychlosti.

Renault KANGOO Z.E. Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera

Díky zobrazení ve vašem vnitřním zpětném zrcátku nebo na obrazovce navigace si můžete vychutnat vynikající výhled na celý prostor za vozem.

Renault KANGOO Z.E. Zadní parkovací senzor

Zadní parkovací senzor

Zadní parkovací senzor vás upozorní na všechny překážky pomocí řady zvukových signálů, které se zrychlují.

Automatická převodovka

Vůz KANGOO Z.E. je pro vaše pohodlí vybaven automatickou převodovkou. Vaše jízda bude flexibilní, plynulá a tichá. Ještě nikdy jste při jízdě nezažili takový klid.

Renault KANGOO Z.E. - Dešťový a světelný senzor

Dešťový a světelný senzor

Vůz KANGOO Z.E. je vybaven inteligentními senzory a nezávisle ovládá světla a stěrače čelního skla. 

Interiér vozu Renault KANGOO Z.E.

Stropní schránka

Schránka nad hlavou poskytne široký a hluboký úložný prostor
nad čelním sklem. 

Renault KANGOO Z.E. Interiér

Ochrana cestujících ve voze

Přední a boční airbagy, bezpečnostní pásy s předepínači a omezovači zatížení, systém proti podklouznutí na pevných předních sedadlech. Vůz KANGOO Z.E. vám umožní získat výhody z nejmodernějších a vysoce výkonných bezpečnostních prvků na trhu. 

Renault KANGOO Z.E. Elektronická kontrola stability (ESC)

Elektronická kontrola stability (ESC)

Užijte si uvolněnou jízdu za všech okolností. Nová generace elektronické kontroly stability vozu MASTER Z.E. kombinuje 3 technologie: kontrola trakce (ASR), kontrola nedotáčivosti a asistent rozjezdu do kopce. 

Renault KANGOO Z.E. Asistent rozjezdu do kopce

Asistent rozjezdu do kopce

Asistent rozjezdu do kopce je součást standardního vybavení vozu KANGOO Z.E.Umožní vám rozjet se bez problémů i ve strmých svazích.

KANGOO Z.E. Multimédia

Telefon

Používání telefonu je nyní bezpečné a snadné se systémem R-LINK Evolution! Když vůz stojí, stačí vytočit číslo nebo procházet vaše kontakty na velké dotykové obrazovce. Pokud řídíte, použijte funkci hlasového ovládání. Stačí vyslovit jméno kontaktu a můžete telefonovat. 

KANGOO Z.E. Obrazovka navigace

Navigace

Využijte navigační systém TomTom a služeb LIVE (aktuální online dopravní informace). S aplikací Z.E. Trip, která je k dispozici na R-LINK Evolution, můžete zjistit nabíjecí místa ve vaší blízkosti nebo v blízkosti vašeho cílového místa. Můžete si dokonce v reálném čase prohlédnout jejich dostupnost.

Renault KANGOO Z.E. Online služby Z.E.

Online služby Z.E.

Díky R-LINK Evolution a balíčku My Z.E. Connect můžete zdarma procházet informace týkající se nabíjení vašeho vozu KANGOO Z.E. S aplikací MY Z.E. Inter@ctive můžete na dálku naprogramovat zahájení nabíjení. Užitečná metoda k optimalizaci vašeho rozpočtu, protože můžete využívat elektrickou energii s levnějším tarifem. S Z.E. Pass získáte přístup k množství nabíjecích míst a můžete platit jedinou kartou nebo pomocí samostatné aplikace pro chytré telefony. 

Rádio Renault KANGOO Z.E.

Rádio s Bluetooth, USB a možností hands-free telefonování

Užijte si hudbu uloženou na vašem chytrém telefonu a vyřizujte telefonní hovory hands-free. Všechna rádia ve vozech KANGOO Z.E. vám umožňují připojit váš mobilní telefon pomocí USB nebo Bluetooth®.

Renault KANGOO Z.E. podrobně

Objevte podobné modely

KANGOO Express
KANGOO Express
Již od 429 000 Kč
TRAFIC
TRAFIC
Již od 585 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více