Dojezd a nabíjení Renault KANGOO Z.E

Přední část vozu Renault KANGOO Z.E.
Renault KANGOO Z.E.

Nová baterie Z.E. 33

S naší novou baterií Z.E. 33 vám vůz KANGOO Z.E. umožní dojezd až 200 km v reálných podmínkách bez nabíjení baterie.

Žijte naplno váš elektrický život s našimi interaktivními nástroji... Simulovat

Váš aktuální dojezd závisí na kombinaci faktorů:

Renault KANGOO Z.E. Rychlost

Rychlost

Čím rychleji jedete, tím více energie potřebujete pro udržení rychlosti. 

Renault KANGOO Z.E. Styl jízdy

Styl jízdy

Použijte k optimalizaci svého dojezdu technologie Z.E., například zpomalování nebo brzdění s rekuperací energie. 

Renault KANGOO Z.E. Přepravovaný náklad

Přepravovaný náklad

Rozdíly v nákladu budou mít vliv na váš dojezd. Vůz KANGOO Z.E. byl navržen s ohledem na tuto skutečnost. Je ideálním řešením pro rozvoz konečným zákazníkům.

Renault KANGOO Z.E. Povětrnostní podmínky

Povětrnostní podmínky

Baterie Z.E. poskytuje průměrný maximální dojezd 300 km v létě a 200 km v zimě. 

Vypočítejte si váš dojezd a dobu nabíjení pro váš vůz Renault KANGOO Z.E.

Plné nabití? Žádný problém

Nabíjejte váš vůz Renault KANGOO Z.E. doma, v práci nebo na veřejném nabíjecím místě: je to snadné!

KANGOO Z.E.

Otevřete víčko pod logem na přední mřížce a připojte váš vůz KANGOO Z.E. Vydejte se každé ráno na cestu s plně nabitým vozem!   

S nástěnnou nabíjecí stanicí a novou 7kW nabíječkou můžete dosáhnout dojezdu 200 km v reálných podmínkách za pouhých 6 hodin. 

Nabijte váš vůz KANGOO Z.E. za 7 až 10 hodin pomocí standardního nabíjecího kabelu.

Stačí jej pouze připojit k zásuvce typu Legrand Green'up™Access nainstalované u vás kvalifikovaným odborníkem.

Nemáte k dispozici domácí nabíjecí místo? Můžete se připojit ke standardní domácí elektrické zásuvce na 220  V. Za 3 hodiny můžete vůz nabít na 25 km a plného nabití dosáhnete za 10 až 12 hodin.

Renault KANGOO Z.E. Příslušenství

Nabíjejte váš vůz KANGOO Z.E. 6 až 9 hodin v závislosti na výkonu nástěnné nabíjecí stanice. Při objednávce vašeho vozu Renault KANGOO Z.E.vás spojíme s certifikovaným instalačním technikem Z.E. Ready**, který namontuje tuto nástěnnou nabíjecí stanici u vás doma nebo v práci.

Pro rychlejší nabíjení si vyberte nástěnnou nabíjecí stanici (Wallbox) 7 kW, která zajistí úplné nabití přibližně za čtyři hodiny. Využijte také výhod našich služeb „MY Z.E. Interactive“. Umožňuje vám naprogramovat období pro nabíjení, abyste mohli využít levnější tarif elektřiny.

Zásuvka Green'upTM Access se dodává s vaším vozem KANGOO Z.E.a je speciálně navržená k nabíjení vašeho elektromobilu Renault Z.E. Musí být nainstalována kvalifikovaným odborníkem, aby se zajistilo splnění předpisů a bezpečné nabíjení.

Ikona KANGOOZ.E.

Na ulici, na veřejném nabíjecím místě

Na ulici, na veřejném nabíjecím místě, na parkovišti v některém z nákupních center nebo u vašeho prodejce Renault, bude váš vůz KANGOO Z.E. plně nabit za 6 hodin podle dostupného výkonu. Již za jednu hodinu nabíjení ujedete až 35 km.

 

KANGOO Z.E. vám nabízí klíč k prodloužení vašeho dojezdu

Alt Image C29

1) Rekuperační brzdění: Baterie se sama nabíjí, když sundáte nohu z plynového pedálu a také když použijete brzdový pedál.     

2) Tepelné čerpadlo: součást klimatizačního systému. Zajišťuje topení nebo chlazení vozu. Působí jako obrácená klimatizace v obou režimech a současně zvyšuje dojezd vašeho vozu.

3) Pneumatiky zajišťující nízkou spotřebu: díky jejich nízkému valivému odporu pomáhají prodloužit dojezd bez ovlivnění přilnavosti k vozovce nebo brzdění.

4) Šetřič paliva: tento přístroj se nachází na palubní desce a ukazuje, zda jste v režimu rekuperace nebo zda spotřebováváte energii.

5) Režim Eco: Pokud je aktivován, omezíte výkon motoru, abyste mohli ujet ještě větší vzdálenost.

6) R-LINK Evolution: se službou My Z.E. (nutné předplatné) můžete programovat a vyhodnotit nabíjení každého vozu; přijímat informace o stavu nabití, zbývající době nabíjení a varování o dojezdu na váš počítač nebo chytrý telefon. Využijte je k optimalizaci vašeho rozpočtu naprogramováním nabíjení v době, kdy platí nižší sazba za elektřinu.

7) Předehřev: naprogramujte topení nebo klimatizaci vašeho vozu Nový Kangoo Z.E., když se nabíjí. Energie se tak nebude odčerpávat z baterie.

8) Nová 7kW nabíječka: pomocí nástěnné nabíjecí stanice 32 A / 7,4 kW můžete vůz za jednu hodinu nabít na 35 km.

Renault KANGOO Z.E. podrobně

Objevte podobné modely

KANGOO Express
KANGOO Express
Již od 429 000 Kč
TRAFIC
TRAFIC
Již od 585 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více