Přední část vozu Renault Kangoo E-Tech electric

Vybavení
RENAULT KANGOO E-TECH ELECTRIC

Vstupte do světa vozu Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC

Získejte všechny výhody vozu Renault Kangoo E-Tech electric a jezděte na elektrický pohon. Je plně modulární a poskytuje nákladový prostor až 4,6 m³ a užitečné zatížení 650 kg.

Renault Kangoo E-Tech electric interiér

sklopné sedadlo spolujezdce

Můžete sklopit sedadlo spolujezdce a otočit oddělovací mříž pro získání dalšího prostoru. Tím získáte délku pro náklad 2,5 m u vozu Kangoo E-Tech electric a 2,89 m u vozu Kangoo E-Tech electric Maxi.

Renault Kangoo E-Tech electric dveře

posuvné boční dveře

Snadný přístup do zadní části nákladového prostoru vašeho vozu Kangoo E-Tech electric. S posuvnými bočními dveřmi můžete bleskově nakládat a vykládat své vybavení či zboží. Můžete si také vybrat 2 posuvné boční dveře pro dokonce ještě snadnější nakládání.

Kangoo E-Tech electric

otevíratelná zadní část střechy pro převoz vysokých předmětů

S otevíratelnou zadní částí střechy o rozměru 47 cm x 1 m můžete také přepravovat dlouhé předměty svisle a optimalizovat tak nákladový prostor.

  • Úložné prostory vozu Kangoo E-Tech electric

úložný prostor na palubě vozu

Palubní deska je vybavena snadno přístupným prostorem pro poznámkové bloky o velikosti A4 a malé předměty. Váš notebook se vejde do velké schránky před spolujezdcem o objemu 15 l. Hluboká a široká střešní schránka umístěná nad čelním sklem poskytuje úložný prostor a otevřená středová loketní opěrka poskytuje také velký úložný prostor, do něhož se vejde 1,5l láhev s vodou.

Renault Kangoo E-Tech electric Interiér

tempomat a omezovač rychlosti

Máte dlouhou cestu na dálnici? Vyberte si pro svůj klid tempomat nebo omezovač maximální rychlosti.

Renault Kangoo E-Tech electric Zadní parkovací kamera

zadní parkovací kamera

Díky zobrazení ve vašem vnitřním zpětném zrcátku nebo na obrazovce navigace si můžete vychutnat vynikající výhled na celý prostor za vozem.

Renault Kangoo E-Tech electric Zadní parkovací senzor

zadní parkovací senzor

Zadní parkovací senzor vás upozorní na všechny překážky pomocí řady zvukových signálů, které se zrychlují.

Kangoo E-Tech electric

automatická převodovka

Vůz Kangoo E-Tech electric je pro vaše pohodlí vybaven automatickou převodovkou. Vaše jízda bude flexibilní, plynulá a tichá. Ještě nikdy jste při jízdě nezažili takový klid.

Renault Kangoo E-Tech electric Dešťový a světelný senzor

dešťový a světelný senzor

Vůz Kangoo E-Tech electric je vybaven inteligentními senzory a nezávisle ovládá světla a stěrače čelního skla. 

Interiér vozu Renault Kangoo E-Tech electric

stropní schránka

Schránka nad hlavou poskytne široký a hluboký úložný prostor nad čelním sklem. 

Renault Kangoo E-Tech electric Interiér

ochrana cestujících ve voze

Přední a boční airbagy, bezpečnostní pásy s předepínači a omezovači zatížení, systém proti podklouznutí na pevných předních sedadlech. Vůz Kangoo E-Tech electric vám umožní získat výhody z nejmodernějších a vysoce výkonných bezpečnostních prvků na trhu. 

Renault Kangoo E-Tech electric Elektronická kontrola stability (ESC)

elektronická kontrola stability (ESC)

Užijte si uvolněnou jízdu za všech okolností. Nová generace elektronické kontroly stability vozu Kangoo E-Tech electric kombinuje 3 technologie: kontrola trakce (ASR), kontrola nedotáčivosti a asistent rozjezdu do kopce. 

Renault Kangoo E-Tech electric Asistent rozjezdu do kopce

asistent rozjezdu do kopce

Asistent rozjezdu do kopce je součást standardního vybavení vozu Kangoo E-Tech electric. Umožní vám rozjet se bez problémů i ve strmých svazích.

Kangoo E-Tech electric Multimédia

telefon

Používání telefonu je nyní bezpečné a snadné se systémem R-Link Evolution! Když vůz stojí, stačí vytočit číslo nebo procházet vaše kontakty na velké dotykové obrazovce. Pokud řídíte, použijte funkci hlasového ovládání. Stačí vyslovit jméno kontaktu a můžete telefonovat. 

Kangoo E-Tech electric Obrazovka navigace

navigace

Využijte navigační systém TomTom a služeb Live (aktuální online dopravní informace). S aplikací Z.E. Trip, která je k dispozici na R-Link Evolution, můžete zjistit nabíjecí místa ve vaší blízkosti nebo v blízkosti vašeho cílového místa. Můžete si dokonce v reálném čase prohlédnout jejich dostupnost.

Renault Kangoo E-Tech electric Online služby

online služby

Díky R-Link Evolution a balíčku MY Z.E. Connect můžete zdarma procházet informace týkající se nabíjení vašeho vozu Kangoo E-Tech electric. S aplikací MY Z.E. Inter@ctive můžete na dálku naprogramovat zahájení nabíjení. Užitečná metoda k optimalizaci vašeho rozpočtu, protože můžete využívat elektrickou energii s levnějším tarifem. S Z.E. Pass získáte přístup k množství nabíjecích míst a můžete platit jedinou kartou nebo pomocí samostatné aplikace pro chytré telefony. 

Rádio Renault Kangoo E-Tech electric

rádio s Bluetooth, USB a možností hands-free telefonování

Užijte si hudbu uloženou na vašem chytrém telefonu a vyřizujte telefonní hovory hands-free. Všechna rádia ve vozech Kangoo E-Tech electric vám umožňují připojit váš mobilní telefon pomocí USB nebo Bluetooth®.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC podrobně

Objevte podobné modely

KANGOO EXPRESS
KANGOO EXPRESS
již od 429 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více