Dojezd a nabíjení Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC

Přední část vozu Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC
  • Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC

Akumulátor 33

S naším novým akumulátorem 33 vám vůz KANGOO E-TECH ELECTRIC umožní dojezd až 200 km v reálných podmínkách bez nabíjení baterie.

Žijte naplno váš elektrický život s našimi interaktivními nástroji... Simulovat

Váš aktuální dojezd závisí na kombinaci faktorů:

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Rychlost

Rychlost

Čím rychleji jedete, tím více energie potřebujete pro udržení rychlosti. 

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Styl jízdy

Styl jízdy

Použijte k optimalizaci svého dojezdu technologie, například zpomalování nebo brzdění s rekuperací energie. 

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Přepravovaný náklad

Přepravovaný náklad

Rozdíly v nákladu budou mít vliv na váš dojezd. Vůz KANGOO E-TECH ELECTRIC byl navržen s ohledem na tuto skutečnost. Je ideálním řešením pro rozvoz konečným zákazníkům.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC Povětrnostní podmínky

Povětrnostní podmínky

Akumulátor poskytuje průměrný maximální dojezd 300 km v létě a 200 km v zimě. 

Vypočítejte si váš dojezd a dobu nabíjení pro váš vůz Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC

Plné nabití? Žádný problém

Nabíjejte váš vůz Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC doma, v práci nebo na veřejném nabíjecím místě: je to snadné!

KANGOO E-TECH ELECTRIC

Otevřete víčko pod logem na přední mřížce a připojte váš vůz KANGOO E-TECH ELECTRIC. Vydejte se každé ráno na cestu s plně nabitým vozem!   

S nástěnnou nabíjecí stanicí a novou 7kW nabíječkou můžete dosáhnout dojezdu 200 km v reálných podmínkách za pouhých 6 hodin. 

KANGOO E-TECH ELECTRIC

Nabijte váš vůz KANGOO E-TECH ELECTRIC za 7 až 10 hodin pomocí standardního nabíjecího kabelu.

Stačí jej pouze připojit k zásuvce typu Legrand Green'up™Access nainstalované u vás kvalifikovaným odborníkem.

Nemáte k dispozici domácí nabíjecí místo? Můžete se připojit ke standardní domácí elektrické zásuvce na 220  V. Za 3 hodiny můžete vůz nabít na 25 km a plného nabití dosáhnete za 10 až 12 hodin.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC

Nabíjejte váš vůz KANGOO E-TECH ELECTRIC 6 až 9 hodin v závislosti na výkonu nástěnné nabíjecí stanice. Při objednávce vašeho vozu Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC vás spojíme s certifikovaným instalačním technikem Z.E. Ready**, který namontuje tuto nástěnnou nabíjecí stanici u vás doma nebo v práci.

Pro rychlejší nabíjení si vyberte nástěnnou nabíjecí stanici (Wallbox) 7 kW, která zajistí úplné nabití přibližně za čtyři hodiny. Využijte také výhod našich služeb „MY Z.E. Interactive“. Umožňuje vám naprogramovat období pro nabíjení, abyste mohli využít levnější tarif elektřiny.

KANGOO E-TECH ELECTRIC

Zásuvka Green'upTM Access se dodává s vaším vozem KANGOO E-TECH ELECTRIC a je speciálně navržená k nabíjení vašeho elektromobilu Renault. Musí být nainstalována kvalifikovaným odborníkem, aby se zajistilo splnění předpisů a bezpečné nabíjení.

KANGOO E-TECH ELECTRIC

Na ulici, na veřejném nabíjecím místě

Na ulici, na veřejném nabíjecím místě, na parkovišti v některém z nákupních center nebo u vašeho prodejce Renault, bude váš vůz KANGOO E-TECH ELECTRIC plně nabit za 6 hodin podle dostupného výkonu. Již za jednu hodinu nabíjení ujedete až 35 km.

 

KANGOO E-TECH ELECTRIC vám nabízí klíč k prodloužení vašeho dojezdu

  • KANGOO E-TECH ELECTRIC

1) Rekuperační brzdění: baterie se sama nabíjí, když sundáte nohu z plynového pedálu a také když použijete brzdový pedál.     

2) Tepelné čerpadlo: součást klimatizačního systému. Zajišťuje topení nebo chlazení vozu. Působí jako obrácená klimatizace v obou režimech a současně zvyšuje dojezd vašeho vozu.

3) Pneumatiky zajišťující nízkou spotřebu: díky jejich nízkému valivému odporu pomáhají prodloužit dojezd bez ovlivnění přilnavosti k vozovce nebo brzdění.

4) Šetřič paliva: tento přístroj se nachází na palubní desce a ukazuje, zda jste v režimu rekuperace nebo zda spotřebováváte energii.

5) Režim Eco: Pokud je aktivován, omezíte výkon motoru, abyste mohli ujet ještě větší vzdálenost.

6) R-LINK Evolution: se službou MY Z.E. Inter@ctive (nutné předplatné) můžete programovat a vyhodnotit nabíjení každého vozu; přijímat informace o stavu nabití, zbývající době nabíjení a varování o dojezdu na váš počítač nebo chytrý telefon. Využijte je k optimalizaci vašeho rozpočtu naprogramováním nabíjení v době, kdy platí nižší sazba za elektřinu.

7) Předehřev: naprogramujte topení nebo klimatizaci vašeho vozu KANGOO E-TECH ELECTRIC, když se nabíjí. Energie se tak nebude odčerpávat z baterie.

8) Nová 7kW nabíječka: pomocí nástěnné nabíjecí stanice 32 A / 7,4 kW můžete vůz za jednu hodinu nabít na 35 km.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC podrobně

Objevte podobné modely

KANGOO Express
KANGOO Express
Již od 429 000 Kč
TRAFIC
TRAFIC
Již od 585 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více