Přední část vozu Renault Kangoo E-Tech electric

Dojezd a nabíjení
RENAULT KANGOO E-TECH ELECTRIC

Vypočítejte si dojezd a dobu nabíjení pro váš vůz Kangoo E-Tech electric

Upravte si nastavení pro výpočet dojezdu vašeho vozu Kangoo E-Tech electric

Upravte nastavení a vaši cílovou úroveň, abyste zjistili, kolik času je potřeba k nabíjení u každého typu nabíjecího místa.

  • Renault Kangoo E-Tech electric

akumulátor 33

S naším novým akumulátorem 33 vám vůz Kangoo E-Tech electric umožní dojezd až 200 km v reálných podmínkách bez nabíjení baterie.

Žijte naplno váš elektrický život s našimi interaktivními nástroji... Simulovat

Váš aktuální dojezd závisí na kombinaci faktorů:

Renault Kangoo E-Tech electric rychlost

rychlost

Čím rychleji jedete, tím více energie potřebujete pro udržení rychlosti. 

Renault Kangoo E-Tech electric styl jízdy

styl jízdy

Použijte k optimalizaci svého dojezdu technologie, například zpomalování nebo brzdění s rekuperací energie. 

Renault Kangoo E-Tech electric přepravovaný náklad

přepravovaný náklad

Rozdíly v nákladu budou mít vliv na váš dojezd. Vůz Kangoo E-Tech electric byl navržen s ohledem na tuto skutečnost. Je ideálním řešením pro rozvoz konečným zákazníkům.

Renault Kangoo E-Tech electric Povětrnostní podmínky

povětrnostní podmínky

Akumulátor poskytuje průměrný maximální dojezd 300 km v létě a 200 km v zimě. 

Plné nabití? Žádný problém

Nabíjejte váš vůz Renault Kangoo E-Tech electric doma, v práci nebo na veřejném nabíjecím místě: je to snadné!

Kangoo E-Tech electric

Otevřete víčko pod logem na přední mřížce a připojte váš vůz Kangoo E-Tech electric. Vydejte se každé ráno na cestu s plně nabitým vozem! S nástěnnou nabíjecí stanicí a novou 7kW nabíječkou můžete dosáhnout dojezdu 200 km v reálných podmínkách za pouhých 6 hodin. 

Kangoo E-Tech electric

Nabijte váš vůz Kangoo E-Tech electric za 7 až 10 hodin pomocí standardního nabíjecího kabelu.

Stačí jej pouze připojit k zásuvce typu Legrand Green'up™Access nainstalované u vás kvalifikovaným odborníkem.

Nemáte k dispozici domácí nabíjecí místo? Můžete se připojit ke standardní domácí elektrické zásuvce na 220  V. Za 3 hodiny můžete vůz nabít na 25 km a plného nabití dosáhnete za 10 až 12 hodin.

Renault Kangoo E-Tech electric

Nabíjejte váš vůz Kangoo E-Tech electric 6 až 9 hodin v závislosti na výkonu nástěnné nabíjecí stanice. Při objednávce vašeho vozu Renault Kangoo E-Tech electric vás spojíme s certifikovaným instalačním technikem Z.E. Ready**, který namontuje tuto nástěnnou nabíjecí stanici u vás doma nebo v práci.

Pro rychlejší nabíjení si vyberte nástěnnou nabíjecí stanici (Wallbox) 7 kW, která zajistí úplné nabití přibližně za čtyři hodiny. Využijte také výhod našich služeb „My Z.E. Interactive“. Umožňuje vám naprogramovat období pro nabíjení, abyste mohli využít levnější tarif elektřiny.

Kangoo E-Tech electric

Zásuvka Green'upTM Access se dodává s vaším vozem Kangoo E-Tech electric a je speciálně navržená k nabíjení vašeho elektromobilu Renault. Musí být nainstalována kvalifikovaným odborníkem, aby se zajistilo splnění předpisů a bezpečné nabíjení.

Kangoo E-Tech electric

na ulici, na veřejném nabíjecím místě

Na ulici, na veřejném nabíjecím místě, na parkovišti v některém z nákupních center nebo u vašeho prodejce Renault, bude váš vůz Kangoo E-Tech electric plně nabit za 6 hodin podle dostupného výkonu. Již za jednu hodinu nabíjení ujedete až 35 km.

 

Kangoo E-Tech electric vám nabízí klíč k prodloužení vašeho dojezdu

  • Kangoo E-Tech electric

1) Rekuperační brzdění: baterie se sama nabíjí, když sundáte nohu z plynového pedálu a také když použijete brzdový pedál.     

2) Tepelné čerpadlo: součást klimatizačního systému. Zajišťuje topení nebo chlazení vozu. Působí jako obrácená klimatizace v obou režimech a současně zvyšuje dojezd vašeho vozu.

3) Pneumatiky zajišťující nízkou spotřebu: díky jejich nízkému valivému odporu pomáhají prodloužit dojezd bez ovlivnění přilnavosti k vozovce nebo brzdění.

4) Šetřič paliva: tento přístroj se nachází na palubní desce a ukazuje, zda jste v režimu rekuperace nebo zda spotřebováváte energii.

5) Režim Eco: Pokud je aktivován, omezíte výkon motoru, abyste mohli ujet ještě větší vzdálenost.

6) R-Link Evolution: se službou My Z.E. Inter@ctive (nutné předplatné) můžete programovat a vyhodnotit nabíjení každého vozu; přijímat informace o stavu nabití, zbývající době nabíjení a varování o dojezdu na váš počítač nebo chytrý telefon. Využijte je k optimalizaci vašeho rozpočtu naprogramováním nabíjení v době, kdy platí nižší sazba za elektřinu.

7) Předehřev: naprogramujte topení nebo klimatizaci vašeho vozu Kangoo E-Tech electric, když se nabíjí. Energie se tak nebude odčerpávat z baterie.

8) Nová 7kW nabíječka: pomocí nástěnné nabíjecí stanice 32 A / 7,4 kW můžete vůz za jednu hodinu nabít na 35 km.

Renault KANGOO E-TECH ELECTRIC podrobně

Objevte podobné modely

KANGOO EXPRESS
KANGOO EXPRESS
již od 429 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více